^

Не вистачає коштів!!! Ви маєте скарб на голові?

Тоді приходьте до нас!!! Ми допоможемо вам продати волосся!!!

Ви навіть не уявляєте, що ваша повсякденна праця та невпинний догляд за своєю шикарною косою може принести гарний прибуток!!! 

Моя бабуся народилася у 1924 році. Ще змолоду вирішила ніколи не стригти волосся. Вона пильно стежила за його станом. Росла бабуся, а з нею  ставала довшою її гарна шевелюра. Кожного дня вона ретельно вичісувала  волосся, мила його та вкладала у високу зачіску. У роки Великої вітчизняної війни бабуся не переставала дбати про свою шикарну косу. Де б вона не з’являлася , завжди ловила на собі зацікавлені погляди. У мене з дитинства залишився спогад, як вона стоїть влітку на порозі свого будинку з розпущеним волоссям та ретельно його сушить на сонці. Крізь прядки пробивалося сонце, а колір здавався яскравим та виблискував різними відтінками. Мене це видовище зачаровувало. Ніколи в житті вона не фарбувала свою гриву , яка мала каштановий колір. У бабці була купа народних рецептів із серії , як зробити волосся міцним та блискучим. Довга коса  завдавала їй багато клопоту. Але бабуся невпинно її зберігала. Навколо всі дівчата робили зачіски, стригли та фарбували своє волосся, окрім моєї старої . Коли я її запитувала, чого вона не хоче підстригтися, бабуся відповідала, що в старості це надбання їй ще знадобиться. 

Минали роки, змінювалася мода та з’являлися нові , як сьогодні модно казати, тренди. Не змінилося  лише  прагнення моєї бабці зберегти своє шикарне волосся, довжина якого на той момент сягнула 180см., при зрості 165см. Коли їй виповнилося 80 років, здоров`я її стало погіршуватися. Підіймався тиск, часто боліла голова. У наш час лікування старих людей дуже дорого коштує. На ліки катострофічно не вистачало грошей. Саме тоді вона мені нагадала, навіщо вберегла свій скарб-волосся. Вона звернулася у фірму, щоб здати свою косу та отримати за це винагороду. Яким був наш подив, коли їй сказали, що  за її волосся готові віддати купу грошей. Всі родичі були в шоці. Ми пишалися своєю бабусею, за її відданість та кропітку роботу над своім волоссям. Якщо ви впізнали в цій історії свою близьку людину яка потребує гроші та має шикарне волосся, поспішайте і приходьте прямо зараз!!!

Насьогодні, продаж свого надбання, у вигляді довгої коси, має неабиякий попит. Ви можете отримати достойну винагороду, за свій труд, терпіння та ретельне ставлення до своєї зачіски. 

 

Якщо у вас виникли питання, не зволікайте. https://www.charm-hair.kiev.ua/  Приходьте до нас!!! Наші менеджери нададуть вам информацію про  повний спектр наших послуг та дадуть відповіді на всі питання, які у вас  з’явилися  !!!