^

Купую волосся по всій країні!!! Charm hair – подаруй собі можливість мати гарне волосся твоєї мрії.

Якщо ви маєте гарне і довге волосся, але маєте бажання його обрізати, то вам до нас. Ми пропонуємо вигідні умові продажу волосся. Ціна вас приємно здивує! Заробите на тому, що могли просто викинути.

Є певні вимоги до волосся, про які вам потрібно знати перед продажем. По-перше, ваше волосся повинне бути здоровим, без пошкоджень, це дуже важливо. Також, волосся має бути довгим, не менше 40 см, але біляве приймяється від 35 см. Ми дорого цінуємо дитяче світле волосся. Бажано, щоб волосся було не фарбоване. Не менш важливими є рівні, здорові кінчики. Але хочу вас запевнити, що ми приймаємо будь-яке волосся (пофарбоване, сиве), головне, щоб довжина була від 40 см у зрізі.  

Вартість залежить від багатьох факторів: довжина, вага, стан, колір, пофарбоване чи ні. Але будьте певні, що ми оцінимо дорожче, ніж деінде.

40 см коштує від 1700 гривень на вагу

Ми знаходимося у Києві. Ви можете завітати до нас для продажу своїх розкішних локонів. Кожен отримає вигідний бонус, а саме стрижка БЕЗКОШТОВНО. Ми одразу правильно сріжемо і проведемо оцінку вартості вашого волосся.

Ви проживаєте не в Києві? Це зовсім не проблема!

Ми купуємо волосся у кожному місті при зустрічі.

Ви можете самі зрізати волосся, а як це зробити правильно описано в інструкції на нашому сайті. Просто зробіть правильний зріз і відправ нам фото свого волосся біля сантиметру. Ми надамо інформацію за вашим волоссям і зможемо оговорити деталі продажу, якщо ваше волосся нам підійде і вас влаштують наші умови. 

Багато людей непокояться про майбутню долю свого волосся. Хочемо вас заспокоїти, ви подаруєте комусь можливість стати щасливішою. Деякі дівчата, через певні особливості, не мають змогу ходити з власним довгим волоссям, але ви можете їм надати цю насолоду.

Звертайтесь