^

У кожній дівчинки, дівчини, жінки настає момент у житті, коли хочеться позбутися довгого волосся та зробити модну зачіску. Якщо Ви володарка довгого волосся або вирішили зрізати дитині набридливу косу ця стаття для Вас.

Продаж волосся стало популярною процедурою. Існує багато покупців, які можуть добре заплатити за Ваше волосся.

Яке волосся цінується?

Над усе покупцями цінується довге русяве волосся, яке не піддавалося хімічній обробці. Дитяче волосся вважається найякіснішим, м’яким та дорогим, в порівнянні з волоссям дорослої людини.

Натуральне волосся цінніше, ніж фарбоване або те, що піддавалося хімічному випрямленню або завивці. Не турбуйтеся передчасно, таке волосся можливо продати, але ціна за нього буде нижчою. Фарбовані або сиві пасма також будуть знижувати ціну Вашого волосся.

В свою чергу, відтінок також впливає на ціну. Наприклад, темне волосся буде коштувати дешевше ніж світле. Волосся не повинно бути вигорілим або січеним.

Зауважуємо, що різні проблеми зі здоров'ям можуть позначитися на вигляді вашого волосся. Шановні клієнти, запам’ятайте, що тільки здорове волосся виглядає красиво. Необхідно піклуватися про нього продовж росту. Прості поради – правильне харчування, достатня кількість вітамін та води, допоможуть Вам підтримувати здоров’я Вашого волосся.

Мінімальною довжиною волосся для продажу це 40 см від місця зрізу www.charm-hair.kiev.ua. При цій довжині оцінюється лише якість волосся.

Тобто підведемо підсумки, яке саме волосся можливо продати:

– дорослих та дітей;

– нефарбоване, фарбоване та сиве;

– з довжиною не менше 40 см.

Зауважуємо, що продавець може вказати точну ціну лише у кожному конкретному випадку.

Якщо Ви врахували всі наведені вище особливості покупки волосся та зважилися його продати, Вам також необхідно врахувати, що зрізане волосся не повинно зберігатися. З часом воно тьмяніє та псується, навіть при дбайливому збережені.

Знайдіть фахівця, який розуміє, що ви зрізуєте волосся на продаж. Він зробить все можливе, щоб провести цю процедуру максимально дбайлива, а також підбере ідеальну зачіску під довжину, що залишилася.

Таким чином, продаж волосся може стати для Вас вигідним кроком у зміні свого стиля, який не вимагає від Вас вкладень і зусиль з вашого боку, а лише принесе додатковий заробіток.