^

Купуємо волосся за найвищою ціною в Україні!

Нова зачіска - завжди нові емоції! Зміна іміджу, це дуже крутий поворот у вашому житті.

Не треба цього боятися, бо завжди в житті відбуваються зміни, ті що необхідні на цей час.

Чому ви обираєте нас?

✓ Покупка без посередників. У нас в салоні ви отримаєте усі супроводжуючи послуги. Оцінка вартості та обережне обрізання волосся.

✓ Професійна оцінка стану вашого волосся нашим спеціалістом. Він дуже детально все розкаже й зможе обгрунтувати свою думку.

✓ Вигідна ціна. Ми пропонуємо найбільшу ціну в Україні, особисто, якщо ви зробите це в нашому салоні.✓ Гроші одразу готівкою або на банківську картку.

✓ Ми пропонуємо свої послуги по всій території України. Купуємо тільки якісне, натуральне волосся різної довжини, від світлого до темного відтінку. Довжина світлого від 35 см, темного від 40 см.

Ціна залежить від:

✓ Довжини (без посічених кінчиків, вони не входять до вартості).

✓ Ваги та структури

✓ Кольору (чим світліше тим воно дорожче. Слов'янський тип ціниться своєю м'якістю й шовковистим ефектом. Є декілька відтінків від зовсім білого до русявого. Темне волосся коштує дешевше, тому що менш застосовуються).

✓ Віку (дитяче і підліткове волосся вартує дорожче. Їх структура дозволяє проводити більше усіляких різноманітних процедур).

✓ Якості (волосся не повинно було підлягати фарбуванню та хімічним маніпуляціям). Якщо ви все-таки вирішили обрізати волосся, ми зможемо вам запропонувати консультацію www.charm-hair.kiev.ua

Вам потрібно вислати фото наш майстер зможе дати професійну (приблизну) оцінку стану та ціни вашого волосся.

Після оцінки спеціаліста ви приходите до нашого салону і майстер перукар дуже обережно по декілька пасм відріже волосся.

Тому ми самостійно контролюємо й гарантуємо вам якість нашого продукту. Бонусом вам буде запропоновано професійний підбір зачіски до вашого нового іміджу безкоштовно! У нас найкращі й найвищі ціни! Гроші ви зможете отримати одразу готівкою або на банківську картку.

Все для вашої зручності. Якщо наші пропозиції вас зацікавили, ви вирішили продати волосся - одразу звертайтеся до нас!