^

Причини продати своє волосся:

1.     Можливість заробити.

Ринкові ціни на волосся на високому рівні, тому власниці довгих, красивих шевелюр мають можливість пристойно заробити. Звичайно, розглядати цей спосіб як додатковий заробіток не варто, але як одноразовий спосіб збагатитися – цілком.

2.     Зміна іміджу. Справжня жінка не боїться експерементувати з зовнішністю!

Зміни ніколи нікому та нічому не вадять, тим більше зовнішності. Можливо, саме коротка зачіска пасує вам більше, ніж довге волосся? Якщо Ви не збираєтесь кардинально міняти долю, то зміна іміджу принесе лише нові позитивні емоції. Це можливість відчути себе в новому амплуа і поексперементувати.  У будь-якому разі волосся швидко відростає.

3.     Шанс подарувати шматочок щастя іншій людині.

Зачасти власниці довгого волосся ловлять себе на думці: «Як я втомилася доглядати за своєю шевелюрою». Вам довгі локони набридли, а хтось мріє про них все життя.  Чиясь мрія про розкішне та густе волосся може стати реальністю. Тож подаруйте квиток у щасливе життя комусь іншому.

Як правильно обрізати волосся в домашніх умовах для продажу?

Хочеться зразу відмітити, що для цього особливої підготовки не треба. Необхідно запастися такими інструментами як: гострі ножиці, гребінець, резинки та лінійка.

Невеличка примі точка: краще обрізати не відразу помите волосся, а через 1 – 2 дні після миття. Адже тоді вони краще лягають і з ними буде простіше працювати.

Корисна порада!!!

Якщо волосся дуже в’ється, перед зрізанням випрямте його праскою. Також можна нанести термозахист -  і тоді процедура буде максимально простою.

 

 

АЛГОРИТМ  ДІЙ:

1.     Визначитися з довжиною волосся, яку маєте бажання продати. Враховуйте те, що акуратно обрізати собі  волосся можна тільки по мочки вух або по плечі. Тому будьте готові, що очікувана вами довжина може бути на 1 – 2 см більша чи менша.

2.     Зберіть волосся в хвіст, закріпивши їх резинкою. Краще, щоб резиночка була тоненька, не товста. Зав’язуйте її  не дуже  туго, щоб більш-менш рівно обрізати свої локони. Закріплена  резинка повинна бути трохи нижче того місця, де плануєте робити зріз.

Примітка: якщо маєте шикарне густе волосся, то краще зробити 2 -4 хвостики(можна навіть більше)!!!

3.     Робіть зріз над резинкою, а не під нею(це дуже важливо). Адже  тоді волосся не розпадеться, а залишиться при купці, це виглядатиме більш естетично і красиво.

4.     Далі все дуже просто! Виміряйте лінійкою довжину зрізаного волосся( від початку до хороших густих кінчиків), зважте – і можете продавати волосся https://www.charm-hair.kiev.ua/ !

Не бійтеся змін! Бійтеся того, що шкодуватимете про невиконані бажання.

Маю надію, що мої поради стануть вам корисними!