^

Бажаєте продати волосся у Вінниці дорого? Пропонуємо звернутися до нас, адже наша компанія є однією з найкращих серед тих, хто скуповує волосся. Саме тут ви знайдете чесну та високу вартість. Яким вимогам має відповідати волосся, яке ви сподіваєтесь продати? Чому варто звернутись саме до нас?

Покупка волосся: що потрібно знати

Гарне, доглянуте, довге, густе та сяюче волосся – справжній скарб. Сьогодні ці слова можна розуміти як у фігуральному, та і у прямому сенсі. Адже, цілком природне бажання кардинально змінити імідж, позбавитись довгих локонів, що потребують неабиякого догляду, може принести вам досить пристойну суму грошей. Прийняли тверде рішення продати волосся дорого? Запрошуємо до нас! Чому варто продати волосся саме нам?

Ми раді запропонувати справедливу, високу вартість, гарантуючи виконання безкоштовної стильної стрижки. В нашій команді працюють лише досвідчені фахівці, озброєні необхідними знаннями, які гарантують безпечність та сервіс європейського рівня.

Клієнт продала нам своє довге гарне волосся в Вінниці

Вас приймуть у салоні, аби оцінити загальний стан волосся та вартість, яка залежить від декількох характеристик:

  • загального стану;
  • наявності фарбування;
  • довжини.

За умов вашої згоди майстер зробить правильний зріз, зважить волосся та сплатить належну суму.

Яке волосся можна продати?

Зазвичай, ми розглядаємо всі пропозиції, адже виготовлення перук з натурального волосся потребує різноманітного, проте якісного волосся. Аби зрозуміти, чи можна досить вигідно продати волосся, варто ознайомитись з вимогами, яким воно має відповідати.

  1. Наша компанія надає перевагу натуральному, нефарбованому волоссю.
  2. Довжина пасом має бути не меншою за 40 см. Для пасом світлого забарвлення допускається довжина від 35 см.
  3. Найдорожче можна продати дитяче світле волосся, найдешевше оцінюються сиві або фарбовані пасма. Сиві пасма мають бути не коротші за 45 см.
  4. Важливо, аби локони були доглянутими та мали рівні кінчики.
  5. Негативно вплинуть на вартість посічені кінчики, ознаки хімічної та термічної обробки.

 

Волосся можна зрізати і в домашніх умовах. Для цього чисто вимите волосся просушують природним шляхом, ретельно розчісують та збирають в один або декілька хвостиків тугою гумкою. Гумку трохи зсувають вниз та відрізають волосся на відстані 5 см над гумкою. 

Уже зважилися на рішучий крок та продати волосся? Саме у нас ви отримаєте не тільки гідну вартість, але й сучасний сервіс високого рівня.