^

Володарки довгої шевелюри іноді бажають змінити імідж, і легше за все це можна зробити за допомогою більш короткої зачіски. Та не поспішайте бездумно позбавлятися від відрізаних локонів, бо це може стати приводом для додаткового заробітку! Ви можете дорого продати волосся у Луцьку в компанію «Charm Hair». Ми пропонуємо дійсно вигідні умови співпраці своїм клієнтам. 

Яке волосся ми купуємо

Ми розглядаємо будь-які варіанті, і готові дійсно гарно заплатити за ваші пропозиції, але потрібно враховувати деякі основні критерії. Таким чином, ми скуповуємо:

  1. Доглянуті локони, які не були піддані хімічній обробці, та частому термічному впливу, з рівними та акуратними кінчиками, з мінімальними слідами посіченості та ламкості. Відстань від зрізу до кінчиків – 40+ см.
  2. Натуральні локони довжиною від 40 см. (для натурального блонду – від 35 см.).
  3. Дитячі зрізи світлих відтінків. За них даємо найвижчу ціну. 
  4. Сиві і пофарбовані пасма з густими та доглянутими кінчиками довжиною не менш 45-50 см. (вартість такого волосся буде найдешевшою). 

Ціни на покупку волосся у Луцьку

Довжина (см.)

Вага (гр.)

Вартість (грн.)

35

80

від

40

90-130

від

45

110-150

від

50

120-170

від

*розрахунки вартості велися за умови середньої товщини волоса, та більш-менш густих кінчиків

**вага і відповідно ціна змінюється в залежності від товщини і густоти, тож параметри, приведені в таблиці, приблизні

Як продати волосся дорого?

Вартість залежить від декількох основних чинників:

  • довжина – природнє волосся максимальної довжини коштує дорого;
  • вага – чим густіші пасма, тим вони важчі і, звичайно, дорожчі;
  • структура – максимальну вигоду можна отримати від продажі якісної, не посіченої, не ламкої шевелюри.

Лайфхак від наших провідних фахівців: щоб покращити структуру волосся до моменту зрізу, треба впродовж 1-2 тижнів робити відновлюючі та зволожуючі маски, обробляти локони захисними засобами після миття.

Корисна порада! Щоб не пошкодити зріз, не вичісуйте пасма після обрізки. Так ви збережете товарний вигляд і початкову вагу.

Покупка волосся у Луцьк фахівцями галузі

Наша компанія на професійному рівні займається скупкою натурального волосся у Луцьк, а також по всій Україні. Ми маємо власний бренд з бездоганною репутацією, що дозволило нам надійно закріпитися на лідируючих позиціях ринку.

Оцінюємо вагу та довжину пасм без урахування вичісу, що значно збільшує вартість волосся на користь продавця. Даємо цінні поради щодо самостійного зрізу волосся, та пропонуємо послуги наших професіоналів по рівному і правильному відрізанню, що дозволяє отримати гідну оплату відразу після процесу. Надаємо безкоштовні поради та робимо безкоштовні зачіски.

Тож, якщо ви вирішили якомога дорожче продати своє волосся, пропонуємо вам звернуться до фахівців із 10-річним досвідом.