^

Видалення комків Біша, особистий досвід. 

Відгук про пластичного хірурга Березовського Дмитра Сергійовича

 

 

Нещодавно мені було зроблено декілька пластичних операцій  різної складності, всі були проведені Березовським Дмитром Сергійовичем. Оскільки реабілітаційний період один, не дивлячись на кількість втручань, я вирішив поєднати збільшення підборіддя, підтяжку брів і видалення комків Біша. Але саме цей відгук буде конкретно про комки Біша. 

 

Хочу поділитись своїм досвідом, нічого не прикрашаючи.

 

Що таке Комки Біша?  

Грудки Біша - це жирові утворення, які розташовані в області щік, в проміжку між нижньою щелепою і вилицями.  Для немовлят дані скупчення відіграють важливу роль. Якщо простими словами - вони допомагають дитині смоктати та жувати. 

 

Для дорослої людини цей специфічний жир втрачає свою актуальність та функціональність. Проте візуально він робить нижню частину обличчя більш округлою. У деяких людей ці комочки збільшеного розміру і яскраво виражені.  Навіть при схудненні вони зберігають свій звичний розмір через щільну структуру. 

 

Чи потрібно видаляти грудки Біша?  

Процедура їх видалення являється суто естетичною. Вона підійде тим, хто хоче змінити форму обличчя та позбутися пухлих щік.  Я не рекомендував би цю операцію людям з наявністю ожиріння, та старше 40 років, коли видалення грудок може спровокувати небажаний птоз тканин обличчя. 

 

 

 

Яку клініку я обрав і чому? 

В першу чергу мені було важливо обрати не так клініку, як хірурга, якому я  довірив би своє обличчя. Знайомий мені порекомендував Березовського Дмитра. Розглянувши його роботи в Інстаграмі @dr_berezovskiy, мені все дуже сподобалось. Я був налаштований на декілька операцій водночас, тому найважливішим для мене було охайність і розміщення швів. На фото його робіт шви максимально непомітні, тоненькі та приховані. На сторінці позитивні відгуки і фото задоволених клієнтів з загоєними роботами. 

 

Тому я одразу написав в дірект Дмитру Сергійовичу, скинув своє фото і розповів, що саме хочу змінити в зовнішності. Дуже швидко отримав відповідь з відео-поясненням, в якому лікар розповів, якими методами можливо отримати бажаний результат.  Невдовзі я вже записався на консультацію. 

 

Клініка знаходиться в Києві, за адресою Драгомирова 18 (жк Новопечерські Липки), під назвою Docber Clinic. 

Як на мене, це досить зручна локація,  в центрі міста. Доїхав я з Теремків на авто за 20 хвилин. На в’їзді до комплексу охорона пропустила через шлагбаум, не ставлячи ніяких питань.

 

Одразу звернув увагу на привітність персоналу. При вході адміністратор взяла мій верхній одяг до гардеробу, та запропонувала каву з цукерками.

Консультація пройшла успішно. Ми швидко з хірургом знайшли спільну мову, склалося відчуття, ніби вже були раніше знайомі, спілкувався як з другом. Отримав вичерпні відповіді на всі свої запитання. Відчув професійність і компетентність Дмитра Сергійовича. 

Отже, ввічливе відношення до клієнтів, хірург, який викликає довіру, гарна сучасна клініка, адекватна ціна - тож я, не роздумуючи, записався на операцію. 

 

 

Підготовка до дня операції

За 2-3 дні до операції потрібно здати аналізи. А також зробити електрокардіограму, особливо якщо операція буде проводитись при загальному наркозі. Адже навіть досить легкі хірургічні втручання мають протипоказання.

Основні серед них:

  • Хронічні захворювання
  • Гострі інфекційні та запальні процеси
  • Психічні розлади
  • Онкологія на різних стадіях
  • Вагітність та період лактації
  • Проблеми зі згортанням крові
  • Діабет

 

 Коротко про те, чому я захотів видалити комки Біша 

Перш ніж прийти на консультацію, я планував лише збільшення підборіддя і підтяжку брів. Для отримання чітких, гармонійних  рис обличчя, Дмитро Сергійович порекомендував крім імпланту в підборіддя, видалити ще і комки Біша. Обгрунтувавши це тим, що чоловікам личить ця операція. 

 

Знаючи досвід своєї дружини, яка 3 роки тому видалила собі комочки, і розуміючи легкість цієї операції, я погодився. 

Період реабілітації в дружини проходив безболісно і без помітного набряку. Відразу ж було помітно западіння щічок, обличчя стало виглядати більш витонченим, з виразним контуром вилиць. Результатом вона задоволена. 

Тож без сумнівів я захотів і собі видалити ці комки. Тим паче, ця операція коштує зовсім небагато.

 

 

 

 День операції 

 

Приїхав я в клініку зранку, перед цим нічого не ївши, оскільки моя операція планувалась під загальною анестезією. Хоча, якщо видаляти тільки грудки Біша, то можливо це робити  і під місцевою анестезією.  З собою брав результати аналізів щодо мого здоров’я, які ретельно перевіряються лікарями перед хірургічним втручанням. 

 

Мене провели в палату і дали переодягнутись в одноразовий одяг, ще раз уточнюючи мої побажання, хірург зробив розмітки на обличчі. І ось я в операційній. Після введення наркозу я миттєво провалився в сон. Прийшов до тями вже в післяопераційній палаті. 

Була легка слабкість і хотілось спати. Через години 2 я вже повністю відійшов від наркозу і чудово себе почував. Мені принесли смачну вечерю з чаєм, зробили знеболююче. В палаті був один, з усіма необхідними умовами. 

Нагадаю, що робив я декілька операцій водночас, тому переночував в клініці, і вже зранку, після огляду хірурга, поїхав додому. 

 

 

Як проходить операція? Хірургічне видалення грудок Біша

 

Лікар виконує невеликий надріз розміром в 1 см, на слизовій щік, шляхом внутрішньоротового доступу і видаляє жирові тканини повністю чи частково. В деяких випадках грудочки Біша зміщують в вилиці, завдяки чому формують скули.

 

Далі відбувається накладання швів, що самі розсмоктуються. Використовується лише один шов. 

Операція займає приблизно 30 хвилин. Оскільки жирові комки розташовані глибоко між м'язами, інколи їх тяжче дістати, і це може зайняти більше часу. Оцінювати результат видалення грудок можна після повного зникнення набряклості, приблизно через 1-2 тижні. У цей період пацієнту слід виключити приймання твердої, гарячої, кислої та гострої їжі, обробляти ротову порожнину антисептичними засобами та спати на спині.

 

 

 

Реабілітаційний період 

Оскільки надрізи при видаленні жирових мішечків виконуються з боку слизової оболонки, на обличчі немає жодних слідів втручання. 

В моєму випадку була легка набряклість, незначні больові відчуття в перші дні, які швидко зникали після прийняття знеболюючих препаратів.

Можу порівняти реабілітаційний період з видаленням зуба. По моїм відчуттям він дуже схожий. 

 

 

Підсумок і загальні враження

 

Моя операція пройшла успішно, без будь-яких ускладнень, чекаю на кінцевий результат і обов'язково додам фото до і після. Дуже вдячний моєму хірургу, Березовському Дмитру Сергійовичу, за професійно виконану роботу і чуйність. Він був постійно на зв'язку , відповідав на всі хвилюючі мене запитання. Також приємно вражений сервісом всього персоналу. В цій клініці тобі завжди раді. 

 

Прайс на операції можна переглянути на сайті docber.clinic

При зверненні до клініки, назвіть адміністратору промокод ,,Charm Hair’’ і вам нададуть приємний бонус у вигляді безкоштовної консультації чи знижки на операцію. 

 

Дякую, що дочитали до кінця!