^

Компанія Charm Hair пропонує продати волосся Львів  за найбільш привабливою ціною. Куплю волосся Львів.

  Ми співпрацюємо з низкою європейських фірм. Завдяки цьому надаються найкращі ціни на даному сегменті ринку. Якщо Вам набридло довге волосся, Ви хочете від нього позбутися, то приходьте до нас. Це не тільки відмінний спосіб заробити гроші, але й шанс допомогти іншим людям, які хочуть мати гарну зачіску.

 

Причини звернення до Charm Hair

Компанія працює вже сім років. Перуки, волосся для нарощення та інші вироби від Charm Hair – це гарантія якості, яка цінується в усьому світі. Ми пропонуємо продати локони дорого. До них висувається ряд критеріїв, яким вони повинні відповідати:

•         довжина від 42 см;

•         виключення робиться лише для натурального блонда, який приймається від 35 см;

•         пофарбоване або сиве волосся повинні бути не менше 45 см;

•         відсутність обробки хімічними та термічними засобами;

•         гарний стан та доглянуте;

•         якщо Ви ще не відрізали косичку, то краще це зробити у нашій перукарні;

Ми гарантуємо своєчасну оплату. Ціна формується в залежності від довжини та кольору (вказуємо ціну за 100 грамм), а потім множимо на вагу і отримуємо фінальну ціну.

Скільки важить ваше волосся:

На вагу має вплив густота (кількість волосин на голові), а також кінчики, якщо їх постійно підрізали (на фото зліва хвостик), то буде більша вага. 

•      42 см косичка звичайно важить від 90 до 140 грам;

•      52 см хвостик важить від 130 до 250 грам;

Розрахунок проводиться після того, як волосся буде виміряне, зважене і обрізане. Однак це ще не все. Ми піклуємося про клієнтів, тому прямо в салоні професіонал допоможе створити для Вас новий імідж. Така зачіска буде безкоштовною.

Продати волосся у Львові – це відмінний шанс отримати великі гроші.

Цінність волосся

Локони використовуються не тільки для перук, з них також виробляються інші вироби, тому вкрай важливо, щоб вони були здоровими і не ламкими. Найбільшу цінність представляє світле дитяче волосся. Пасма повинні бути акуратними і чистими.

Зараз на ринку з'явилося безліч фірм, які розклеюють оголошення «приймаємо волосся Львів», проте не довіряйте шахраям і новачкам. Вони можуть не тільки не заплатити обіцяну суму, але й завдати шкоди Вашим локонам. Звернувшись в Charm Hair, Ви отримуєте якісний сервіс і можливість створити новий образ зовсім безкоштовно. Ми відразу назвемо Вам точну вартість вашого волосся, будемо звертатися з ними максимально дбайливо.

 

У нас зібрані тільки першокласні фахівці, які мають великий досвід роботи в даній сфері. Купівля волосся у Львові компанією Charm Hair почалася відносно недавно, але за цей термін ми вже встигли стати друзями з багатьма нашими клієнтами. Зв'язатися з нами можна відразу декількома способами: зателефонувати по вказаному номеру 0975999601 або написати на електронну пошту. Звернувшись до професіоналів, Ви отримаєте найкращий сервіс і найбільш привабливі ціни.