^

Напевно багато хто з вас бачив у себе в місті оголошення ,,Куплю волосся Чернівці". Що в першу чергу потрібно знати, аби вигідно та швидко продати волосся Чернівці?

Не так вже й багато. Достатньо знайти порядного покупця, який сможе надати адекватну ціну та в найкоротший термін прийняти у Вас матеріал. З усіма цими пунктами Вам зможе допомогти компанія “Charm Hair”, яка вже протягом довгого часу є одним з лідерів у питаннях купівля волосся Чернівці.

 Довжина та вигляд локонів для продажу

Насамперед треба визначитись із довжиною Ваших кос, оскільки чим довшими є локони, тим більшу ціну Ви зможете за них отримати. Візьміть лінійку та виміряйте довжину, вона повинна складати понад 40 сантиметрів. Зверніть увагу, що навіть плюс 5-6 сантиметрів мають велике значення. Сива та фарбована шевелюра приймається від 45 сантиметрів. Щоб дізнатися вартість Ви можете відправити нам фото на Viber за номером телефону +380975999601 або на електронну адресу

Звичайно ж локони повинні бути охайними й доглянутими, мати гарний товарний вигляд. Ламкі, посічені локони можуть істотно вплинути на підсумкову ціну, зменшуючи її, або й зовсім не будуть прийняті. Тому має сенс постійно доглядати за своїми косами — правильно харчуватися, не перебувати довгий час на сонці, зменшити вплив фену та плойки, мати в запасі корисні косметичні засоби.

Як зробити зріз в домашніх умовах

Як тільки Ви прийняли рішення продати своє волосся, стає питання — як вірно його обрізати щоб не пошкодити. Якщо Ви це робите вдома, то ми маємо для Вас кілька порад. Для початку вимийте голову, висушіть локони та ретельно розчешіться. Потрібно це зробити заздалегідь. Потім слід зав'язати хвостик, опустити резинку на кілька сантиметрів (достатньо 6-8) і гострими ножицями обрізати. Матеріал повинен бути упакований в бавовняну тканину або папір.

Як здійснюється покупка волосся Чернівці

Після того, як усі вищезазначені процедури виконано, Вам потрібно дізнатися де знаходиться найближче відділення “Нової Пошти” та відправити бандероль до нас. Відправка післяплатою повністю виключає випадки шахрайства і ви будете впевнені, що посилка вчасно прийде за місцем призначення, а Ви швидко отримаєте свій гонорар.

 Якщо Ви не маєте бажання самостійно відрізати свої коси, є й інший шлях. Ми запрошуємо Вас до столиці, у наш київський салон, де досвідчені майстри з радістю зроблять Вам найкращу зачіску, професійно оцінять та зважать матеріал. В цьому випадку ви отримуєте в подарунок нову стрижку та гарний настрій безкоштовно.

Також будь-яку інформацію Ви можете прочитати на нашому сайті, або зателефонувати за номером +380975999601 (WhatsApp, Viber).

 Насамкінець хочемо вам порадити остерігатися неперевірених та маловідомих фірм, які часто публікують оголошення "скупка волосся Чернівці". Працюйте тільки з тими компаніями, які добре себе зарекомендували в цій галузі, мають гарні відгуки в Інтернеті від постійних клієнтів. Салон “Charm Hair” є саме таким та запрошує Вас до себе в гості, де Вам будуть завжди раді!