^

Куплю волосся Рівне , Продати волосся Рівне

Тепер, для того, щоб продати волосся в Рівному не потрібно нескінченно переглядати сумнівні оголошення в Інтернеті. Для цього вам достатньо звернутися в компанію «Charm Hair», яка спеціалізується на покупці і продажу локонів.

 Напевно, вам доводилося зустрічати відгуки в Мережі, в яких клієнти скаржаться на низьку оцінку пасом у приватних покупців. А можливо ваша місцева перукарня не готова прийняти матеріал за нормальною ціною? В такому випадку, ми рекомендуємо звернутися до професіоналів своєї справи - салону «Charm Hair». Перевагами нашої компанії є багаторічний досвід роботи в даній галузі, а також грамотний персонал, який допоможе створити для вас новий незрівнянний образ.

Для того, щоб отримати максимальну винагороду за свої пасма ви можете приїхати до нашої перукарні в  Києві, або обрізати локони в домашніх умовах і відправити їх нам. У другому варіанті немає нічого складного, як може здатися на перший погляд. Вам знадобляться гострі ножиці, резинка для волосся і рішучий настрій.

 Після того, як ви помиєте і висушите локони, зав'яжіть їх у тугий хвостик або косу, а потім зробите зріз, опустивши резинку на відстань 7-9 сантиметрів. Далі упакуйте матеріал у чисту тканину або іншу відповідну упаковку і дізнайтеся, де знаходиться найближче відділення «Нової Пошти». Ми пропонуємо вам відправити посилку післяплатою - це швидкий, зручний і безпечний спосіб укладання угоди. Ми зможемо отримати бандероль тільки після повної оплати вартості, а ви отримаєте гонорар вже наступного дня.

 Хочемо додати, що ми приймаємо абсолютно будь-які пасма, які досягають 40 сантиметрів в довжину і більше. Жіночі, чоловічі, дитячі, навіть сиві, пофарбовані або природнього кольору. Найголовніше, щоб локони були здоровими і мали привабливий зовнішній вигляд. Найбільшу цінність представляє дитяче волосся, також неймовірно популярний натуральний блонд. Якщо ви власник саме таких кіс, то можете розраховувати на максимальну оцінку.

 Як бачите, ми пропонуємо вам найоптимальніший варіант для того, щоб отримати гідну винагороду за свої пасма. Додаткову інформацію щодо процедури зрізу локонів, а також покупці волосся в Рівному ви можете дізнатися на нашому сайті або зателефонувати +380975999601 (доступні WhatsApp і Viber).

З радістю допоможемо вам кардинально змінитися і стати ще більш привабливими!