^

Кожний раз коли бачиш рекламу з пропозицією продати волосся хмельницький, або оголошення яке містить надпис «куплю волосся хмельницький» розмірковуєш над тим, чи не спробувати й собі скористатися цим шансом, та заробити грошей.

Давайте спробуємо разом розібратися в тому, чи варто продавати своє волосся, та скільки за це можна отримати гривень, а також на що взагалі треба звернути увагу, якщо ви все ж таки вирішили це зробити.

Звісно, що довгі та доглянуті локони дуже гарні і вони можуть підкреслити вроду кожної жінки. Тому вирішитися на те щоб їх зрізати може не кожна людина. Але якщо вам потрібні гроші, або важко вже кожен день дбати про довгі коси, то це може стати вагомим аргументом на користь того, щоб їх продати .

Про що треба пам’ятати?

Перш за все ціниться довге та охайне волосся. Старайтеся не використовувати плойку та фен, які погіршують стан вашої коси. Якщо ви не фарбували локони, то їх довжина повинна бути від 40 см (світле купується від 35см). Фарбоване та сиве приймається від 45 см.

Перед тим як відвідати салон краси, де пропонують купити волосся, ретельно помийте голову, та висушить її не користуючись феном. Не використовуйте лаки та муси для того, щоб зробити зачіску. Волосся повинне мати натуральний вигляд.

Пам’ятайте, що є досить багато шахраїв і дуже важливо не помилитися з вибором покупця своєї коси. Краще за все це робити тільки у перевірених місцях, наприклад, у нашій компанії під назвою “Charm Hair”. До речі ви можете дізнатися про вартість свого волосся надіславши фото на нашу почтову скриньку або на Viber за тел. +380975999601.Якщо вас усе влаштує, то ми зможемо домовитися про зустріч чи віддалений продаж через наложенний платежіж «Нової пошти».  Це виключає можливість будь-якого обману з нашої сторони, та захищає вас від шахрайства.

Як зробити зріз своєї коси?

Коли ви узгодили питання ціни, та домовилися про доставку вам слід правильно зробити зріз. Якщо ви не хочете робити цього у перукарні, то можна самостійно зрізати локони вдома. Для цього підготовлене волосся (вимите, сухе та розчешене) потрібно зав’язати резинкою у хвостик. Опустіть її трохи нижче від коріння (приблизно на 6-7 см.), та обріжте. Пам’ятайте, що ножиці повинні бути міцними та гострими, щоб можна було швидко та без усиль відрізати хвостик.  Після цього заверніть локони у папір або тканину, та відправте до нас.

Якщо у вас є сумніви, можливість і бажання приїхати до нас в перукарню,де вас чекатиме безкоштовна коротка зачіска, то ласкаво просимо. Наші майстри зроблять усе у найкращому вигляді, та подарують вам гарний настрій.