^

Ви вирішили продати волосся в Ужгороді? Шукаєте надійного покупця? Купуємо волосся в Ужгороді - ДОРОГО!

Українська компанія «Charm Hair» - один з лідерів  на ринку послуг з покупки та продажу натурального волосся. В місті Ужгороді за гарну ціну ми придбаємо ваші коси швидко  і  зручно. Різні життєві ситуації призводять до того, що діти, жінки та навіть чоловіки стрижуть свої довгі локони. 

Навіщо просто так викидати таку цінну сировину, коли можна використати її на користь? Ви можете продати ваші локони нашому вітчизняному підприємству за гідну ціну. Ми приймаємо волосся яке становить більше ніж 40 см у довжині.  Локони меншого розміру також приймається, але враховуючи вимоги ринку будуть менше коштувати. Ви можете продати як жіноче, так і чоловіче волосся. Звичайно, локони натурального кольору, не фарбовані мають ціну вище.Особливо на ринку цінуються здорове дитяче волосся натурального світлого кольору. Такі пасма будуть коштувати набагато більше.

Також головною вимогою  до продажу локонів є їх доглянутість та здоровий вигляд.Для економії коштів вам не обов’язково обрізати своє волосся в перукарні – ви можете зробити це і вдома.

Це не займе багато часу і дуже просто, але якщо ви сумніваєтеся в якихось моментах, можете зателефонувати нам і отримати детальну консультацію в наших спеціалістів. Головними моментами в обрізці довгих кіс є їх чистота та рівна лінія розрізу – волосся необхідно дуже туго зав’язати у хвостик. Перед процедурою необхідно добряче розчесати.

Якщо ви вирішили продати волосся, звертайтеся до нас через нашу електронну пошту та за номером телефону +380975999601 (ми працюємо у соціальних мережах Viber та WhatsApp). Наші спеціалісти нададуть вам усю необхідну інформацію щодо ціни, обрізки ваших локонів та проконсультують вас по всім іншим питання.

Після цієї процедури гарно та надійно запакуйте ваше волосся, щоб виключити їх забрудення, та віднесіть до найближчого відділення «Нової пошти», яка працює в Ужгороді, та відправте нам посилку послугою післяплатою - наложенний платіж. Ми гарантуємо виплату наложенного платежу на наступний день після надходження вашої посилки.

Вже багато років наше підприємство займаємося справою оптової та роздрібної торгівлі волоссям, а також усіма спектрами праці з ним. Наша марка тісно співпрацює з європейськими галузевими підприємствами та клієнтами, що дає високу планку якості наданих нами послуг.