^

Якщо Ви вирішили продати волосся в Житомирі, Ви можете звернутися до нашої вітчизняної компанії «Charm Hair». Ми купуємо волосся в Житомирі за гарну ціну та з гарантією надійності продажу.

На сьогоднішній день наше підприємство є одне з лідерів  на ринку послуг з покупки та продажу волосся в Україні.

Навіщо Вам просто зрізати свої локони і викидати їх, коли ви можете отримати за них гроші і принести користь? За продаж своєї косички ви зможете отримати гарну нагороду.

Наша компанія купує волосся у населення в багатьох містах країни не перший рік і зарекомендувала себе як надійний партнер. Ми приймаємо локони довжиною у 40 сантиметрів та більше. Ми також можемо купити коси меншої довжини, але ціна на них також менша.

Ми приймаємо як жіноче, так і чоловіче волосся. Звичайно, локони натурального кольору і не фарбовані цінуються дорожче.

Найбільшу ціну на ринку мають перш за все дитячі локони, особливо світлого натурального кольору. Загалом більшої ціни будь-якому волоссю придає здоровий вигляд.

Звертайтеся до нас за номером телефону +380975999601 (ми працюємо у соціальних мережах Viber та WhatsApp) та пишіть на нашу електронну пошту, у разі якщо Ви вирішили продати своє волосся . Ми надамо усю необхідну інформацію щодо процесу та ціни. 

Вам не обовязково ходити до перукарні щоб зрізати своє волосся – Ви можете зекономити кошти, зробивши це самостійно вдома. На це не піде багато часу, та у разі сумнівів ви завжди можете звернутися до наших спеціалістів, які дадуть Вам усю необхідну консультацію щодо виконання зрізу.

Для того, щоб зрізати коси вам необхідно спочатку гарно вимити та розчесати його – ми у свою чергу не вичісуємо пасма, що збільшує вагу локонів, а отже і ціну на них. Після цього зав’яжіть Ваше волосся у дуже тугий хвостик. Потім ножицями або машинкою відріжте локони рівною лінію біля основи, опустивши резинку трохи вниз.

Коли ви закінчили з обрізкою обережно і надійно запакуйте ваше волосся, щоб уникнути їх забруднення та спутання. Після цього сміливо можете розраховувати на високу оцінку

Щоб визначити ціну відправте нам фото на вайбер. Так же потрібно знати довжину і вазу зрізанних пасмів.

Наша компанія здійснює найвищу якість послуг у сфері продажу та купівлі волосся. Окрім праці на вітчизняному ринку ми також маємо вихід до європейських галузевих компаній і тісно співпрацює з ними. Це задає високу планку якості нашої праці, яку ми здійснюємо.