^

 

 Бажаєте продати волосся у Мукачево. Купуємо волосся за вигідною ціною – компанія Сharm hair.

 Вирішили кардинально змінити свій стиль та зовнішність? У Вас довге волосся, а Ви бажаєте зробити коротку зачіску? Якщо так , то не викидуйте пасма у смітник, і не залишайте в перукарні. Компанія «Charm Hair» надає можливість заробити на продажі.

   Як продати волосся у  Мукачево і отримати добру винагороду за них?

Наша пропозиція відрізняється від багатьох, адже наша компанія має вихід на європейський ринок і розуміє тенденції в попиті. Ми маємо багатий досвід в продать волосы в Мукачево стало ще доступніше
оцінені  краси як жіночого, так і чоловічого волосся. Потрапивши до нас воно перетворюється на матеріал для створення шедеврів перукарського мистецтва.
На сьогодні є можливість створити гарну зачіску за допомогою нарощування чи перуки вклавшись у незначну кількість часу, заради цього ми купуємо волосся.

Компанія «Charm Hair» працює у Києві, однак звернувшись за телефоном +38 (097) 59 99 601 Viber та відправивши фото своєї коси, ми проконсультуємо та відповімо на всі Ваші запитання. Відправити нам зріз ви зможете скориставшись послугами «Нової Пошти» - післяплатою, так ми оберігаємо Вас від потенційних шахраїв, та гарантуємо швидкі та достовірні виплати.

  Ми купуємо волосся у Мукачево на постійній основі.

Треба зазначити, що приймаємо ми волосся довжиною від 40 см. На ціну впливає зовнішній вигляд. Сиве та фарбоване волосся купується від 45 см. Натуральний дитячий блонд від 35см. Якщо Ви наважилися на продаж і Вас влаштовують умови, то використовуйте цю інструкцію щодо зрізу:

  •  зберіть волосся в пучок,
  •  зав’яжіть  туго резинкою,
  •  відріжте гострими ножицями на 6-8мм вище резинки.

  Зауважимо! Не слід розчісувати волосся після зрізання! Наступний крок - загорнути волосся в бавовняну тканину чи папір і відправити нам. «Charm Hair» має салон у м. Києві, де Вам безкоштовно подарують чарівну зачіску від наших професій.

Сподіваємося на плідну співпрацю. Ми зацікавлені в Вашому заробітку і гарному настрої!

Також купуємо волосся у Львові, звертайтесь.